22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Gürlesin’in halk günü buluşması 1 Ekim’de

Gürlesin’in halk günü buluşması 1 Ekim’de

Haber Merkezi - 28 Eylül 2018 Cuma - 10:03 Gürlesin’in halk günü buluşması 1 Ekim’de

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in, her ay gerçekleştirdiği Halk Günü toplantısı 1 Ekim 2018 Pazartesi günü yapılacak.

“Pamukkale’de yaşamak ayrıcalıktır” sloganından hareket ettiklerini ve her fırsatta vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her ayın ilk pazartesi günün düzenlenen halk günüyle de bunu devam ettirdiklerini belirtti. Vatandaşları Halk Günü’ne davet eden Gürlesin, şunları kaydetti:

“İŞKUR temsilcilerinin hazır bulunduğu halk gününde, vatandaşlarımızı tek tek dinleyerek dertlerine derman olmaya gayret ediyoruz” diyerek, “Yerel yönetici olarak, halkımızın sorunlarına çözüm bulmak için elimizden gayreti gösteriyoruz. Halk günlerimizde vatandaşlarımızla birebir görüşerek, sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması içinde gayret sarf ediyoruz. Geleneksel hale gelen halk günü toplantımızın Ekim ayı toplantısı 1 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da, YSE’de bulunan Ana hizmet binamızdaki Pamuk Kafe’de gerçekleşecek. Tüm vatandaşlarımızı halk günü toplantımıza bekliyoruz.”