25.04.2019, Perşembe
14 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Gürlesin, milletvekili Nilgün Ök’ü ağırladı

Gürlesin, milletvekili Nilgün Ök’ü ağırladı

Haber Merkezi - 28 Eylül 2018 Cuma - 22:05 Gürlesin, milletvekili Nilgün Ök’ü ağırladı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ü makamında ağırladı. Pamukkale Belediyesi’nin dört buçuk yıllık hizmetleri ve projeleri hakkında Nilgün Ök’e bilgi veren Başkan Gürlesin, ardından da hizmete yeni açılan belediye meclis salonunu gezdirdi.

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret ederek, belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediyesi’nin dört buçuk yılda ilçede yaptığı hizmetleri ve Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği ile yapımları devam eden Seyir Tepesi projesi, Aktepe ve Bağbaşı Kültür Merkezleri, Karahayıt Kent Ormanı hakkında Ök’e bilgi verdi. Ardından Gürlesin ile Nilgün Ök, geçtiğimiz ay resmi açılışı yapılan Pamukkale Belediyesi yeni meclis salonunu gezdi.

“PAMUKKALE BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ DESTEKLİYORUM”

Milletvekili Ök, Pamukkale Belediyesi’nin tüm çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “Dört buçuk yıllık bir geçmişi olan Pamukkale Belediyesi, Denizli’mizde çok büyük hizmetlere imza attı ve hizmetlerini hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği projesi, tüm Denizli halkı için büyük bir hizmettir. Bu proje aynı zamanda tüm Türkiye’de de örnek olan bir projedir. Pamukkale Belediyemizin diğer projelerini de destekliyorum. Ak Parti Belediyeleri olarak, milletimizin hangi bölgede ne eksiği varsa belediyelerimizle koordineli bir şekilde çalışarak, o bölgeye hizmet götürüyoruz. Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’de, Başkanımız Hüseyin Gürlesin dört buçuk yılda hizmet götürmediği mahalle kalmamış. Bundan dolayı Pamukkale Belediyemizin tüm hizmetlerini takdir ediyorum ve destekliyorum” diye konuştu.

“GECE GÜNDÜZ VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Başkan Gürlesin Milletvekili Nilgün Ök’e ziyaterinten dolayı teşekkür etti. Belediye olarak sürekli vatandaşların hizmetinde olduğunu kaydeden Gürlesin, “Kurulduğumuz günden bu yana gece gündüz demeden sürekli vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. İlçe sınırlarımız içindeki 68 mahallenin hangisinde bir hizmet ihtiyacı varsa belediye olarak hemen oraya müdahalede bulunuyoruz. Denizli AK Parti kurucuları olarak şimdi her birimiz ayrı ayrı noktalarda, tek bir amaç uğruna ekip ruhu ile çalıyoruz. Şimdiye kadar birçok büyük projemizi hayata geçirdik ve devam eden projelerimizi de en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca ilçe genelinde devam eden üst yapı çalışmalarımızı da en kısa zamanda bitirip mahallelerimizi çok daha iyi yollara ve yeni caddelere kavuşturacağız” dedi.