22.04.2019, Pazartesi
4 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. PAMUKKALE
  4. /
  5. Gürlesin, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi

Gürlesin, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi

Haber Merkezi - 5 Kasım 2018 Pazartesi - 14:58 Gürlesin, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi

Pamukkale Belediyesi’nde her ayın ilk pazartesi günü gerçekleştirilen halk gününün Kasım ayı buluşması yapıldı. Vatandaşlarla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halkımızın derdini dinlemeye devam ediyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nde geleneksel hale gelen ve her ayın ilk Pazartesi günü düzenlenen “Hüseyin Gürlesin’le Halk Günü” toplantılarına devam edildi. Pamuk Kafe’de gerçekleştirilen toplantıya Başkan Gürlesin ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“HERKESİ DİNLİYORUZ”

Kasım ayında da vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Gürlesin, “Her zaman halkımızın görüşlerini alıyoruz. Ancak ayda bir kez de burada belediyede vatandaşlarımızı ağırlıyoruz. Şikayetlerini dinleyip bizim yapabileceğimiz bir konuysa hemen müdahale ediyoruz. Eğer bizim dışımızda çözülecek bir konu ise yönlendirme yapıyoruz. Halkımızın dertlerini bire bir dinleyip çözüm bulmak için gereken ne varsa yapıyoruz” dedi.

“HALK GÜNÜNDEN MEMNUNUZ”

Halk günü buluşmalarından memnun olduklarını belirten Karakurt Mahallesi sakini Ali Şahin, “Bu buluşmalar sayesinde halk olarak derdimizi başkanımıza aktarabiliyoruz. Bence bu uygulama örnek. Bunun devam etmesini diliyorum. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e bu imkan için teşekkür ederim. 4 yıllık bir belediye olarak yapılan çalışmalardan oldukça memnunuz” dedi.
Kınıklı Mahallesi’nde yaşayan Ramazan Selçuk ise, uygulanmanın önemli olduğunu belirterek, “Bu sayede halk başkanla görüşüyor. Başkan halkı dinliyor. Daha önceki dönemlerde randevu bile almak mümkün olmazken bu sayede başkana derdimizi anlatabiliyoruz. Çözüm ise hemen bulunuyor. Bunun için emeği geçenlere teşekkür ederim. Yapılan çalışmaların yanında halkın da dinlenmesi güzel bir uygulama” diye konuştu.
Aktepe Mahallesi’nden Muhammer Karataş, “Halk günü çalışması bana göre yerinde. Sorunu olan vatandaşlar gelip derdini Başkan beye anlatabiliyor. Sorunun çözümü için mutlaka bir adım atılıyor. Bu uygulamanın devam etmesini istiyorum. Ayrıca Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e hem mahallemize hem de ilçe geneline yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.